Stěrková tepená izolace AERO-THERM

aero-therm

AERO-THERM je tepelná izolace kombinující moderní tepelné izolanty pro dosažení maximálních tepelně izolačních vlastností v extrémně tenké vrstvě. Přináší nová stavební a konstrukční řešení.

AERO-THERM je dodáván ve formě vodou ředitelného tmelu a jeho hlavní funkce je termoreflexe (odraz tepla) a termoizolace (nepropouštění a zadržování tepla). Jeho hlavními funkčními složkami jsou 3M skleněné kuličky (tenkostěnné mikrokuličky z technického skla obsahující řídký vzduch) a aerogel (nejlepší známý izolant na světě). Izolace AERO-THERM dále obsahuje disperze a aditiva.

aero-therm-box

Hlavní výhody tepelné izolace AERO-THERM

Výborné vlastnosti řadí AERO-THERM mezi nejlepší produkty ve své třídě a předurčují jej nejen pro všestranné využití ve stavebnictví při zateplování, ale také do náročných podmínek v průmyslových aplikacích.

  • AERO-THERM vyniká především svou nízkou tepelnou vodivostí při aplikační vrstvě 1,0 mm.
  • AERO-THERM skvěle přilne k podkladu, neopadává a pružně se přizpůsobuje jeho změnám.
  • AERO-THERM má výbornou tepelnou odolnost od -40 °C do 150 °C bez ztráty deklarovaných vlastností.

aero-therm-coverage

Další výborné vlastnosti tepelné izolace AERO-THERM

AERO-THERM kromě vynikajících tepelně izolačních vlastností také ovlivňuje vzdušnou vlhkost a neumožňuje její kondenzaci na povrchu. Na rozdíl od jiných izolačních řešení tak vytváří nepříznivé prostředí pro vznik plísní. Samozřejmostí je, že izolační tmel AERO-THERM je bez zápachu, nehořlavý a neuvolňuje žádné toxické látky (ani je neobsahuje). Jeho minimální životnost je při správné aplikaci minimálně 15 let, což převyšuje návratnost investic vynaložených do zateplení.

aero-therm-top

AERO-THERM je univerzální termoizolační řešení

V neposlední řadě musíme vyzdvihnout fakt, že materiál AERO-THERM je dodáván ve formě tmelu, což umožňuje jeho snadnou aplikaci na jakýkoli tvar. Díky velké přilnavosti materiálu k povrchu můžete AERO-THERM nanést prakticky na jakýkoli materiál a díky vysokému rozpětí teplot, kterým odolává, má nespočet možných využití.

Odstranění a prevence vzniku plísní

AERO-THERM pomáhá řešit konstrukční vady pláště budov (promrzání), odstraňovat kondenzaci vlhkosti na chladných zdech a v místnostech se zvýšenou vlhkostí. Aplikací termoizolační vrstvy dojde k odstranění prostředí, ve kterém vznikají plísně.

aero-therm-bottom