Stropní chlazení

Stropní chlazení je inovační systém ideální pro klimatizaci prostředí jak v zimě, tak v létě. Je schopen zajistit jak tepelnou pohodu, tak energetické úspory. Klíčovým elementem je použití vody, což je nejracionálnější prostředek pro dopravování velkého množství energie nejúčinnějším způsobem. Systém je ideální pro kanceláře, obchody, nemocnice, hotely apod.

Chladící systém, který nezpůsobuje průvan, nevytváří hluk, nepotřebuje údržbu, zvyšuje pracovní výkon, akceptuje individuální požadavek na regulaci prostoru a pracuje s vysokou provozní bezpečností. Podle mezinárodních studií a výsledků výzkumu je hodnocený jako nejlepší klimatizační systém ve vztahu k příjemnému prostředí.

Možnost aplikace pod všechny typy omítek, použití sádrokartonových desek UNITOP do lehkých stropních konstrukcí nebo instalace do všech typů závěsných podhledů dělá ze stropnícho chlazení UNIVERSA UNITOP universální systém.

Firma UNIVERSA dodává ucelený systém obsahující potrubní rozvody, tvarovky, rozdělovače, termopohony, průtokoměry prostorové termostaty, čidla rosného bodu a konvertory.

 

Více informací na stránkách výrobce: www.universa.cz